למה כדאי לעבוד בשיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי

ישבתי בבית וחשבתי למה אני עושה שיווק דיגיטלי – מה המהות של זה, והאם יש סיבות קונקרטיות שבגללן כדאי לנהל חברה שמעניקה שירות כזה לעסקים. הנה כמה מהן.

התחרות בשוק השיווק הדיגיטלי עצומה ועסקים לשיווק דיגיטלי נפתחים בכל הארץ. זה קורה מכמה סיבות אותן אני אפרט כאן. בנוסף לכך, אני מרגיש שאני צריך לפרט למה אני אישית נכנסתי לשיווק דיגיטלי, ומי יודע, אולי זה יזיז אותך מהחלון הזה, לחיפוש קורס שיווק דיגיטלי בסביבה שלך.

שיווק דיגיטלי היא תעשייה שממשיכה לצמוח, ולא תפסיק בעתיד הקרוב

בדיוק כמו טכנולוגיה, רשתות חברתיות חדשות צצות על בסיס יומי, אופי המודעות ברשתות החברתיות מתרחב וקשה להתרגל לזה, במיוחד אם זה לא המקצוע שלך. זה גורם לכל בעל עסק שרוצה להתעסק בניהול בלבד לא לשבור את הראש עם כל העולם הזה ובצדק להעסיק משווק דיגיטלי.

המשווק הדיגיטלי הופך להיות גאון של קיצור מקלדת

זה נשמע מצחיק, אבל זה נכון. אם תביטו במסך של משווק דיגיטלי, אתם תראו לפחות 8 חלונות פתוחים כל הזמן והוא מנווט ביניהם בלי בעיה בכלל. אחד מהקיצורים במקלדת הוא  Alt Tab (יחסית בסיסי). אשמח לקיצורים שלך בתגובות, ואוסיף אחרים באתר שלי.

ניתן לראות את תוצרי העבודה שלך בזמן קצר יחסית

אחת מהסיבות המרכזיות בגללה שיווק דיגיטלי היא העבודה הכי טובה בעולם היא בגלל שניתן למדוד בקלות את התוצאות של הקמפיינים או התוכן. יש טבלאות מסודרות מהם ניתן לראות בצורה קלילה כמה אנשים ראו את התוכן או השאירו תגובה, ולשפרם בהתאם.

העבודה דורשת חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא

אם רוצים ליצור תוכן מעולה או לעצב אתר בצורה הטובה ביותר, חייבים להיות יצירתיים. בישיבות אסטרטגיה, כל הרעיונות הכי קיצוניים והכי רציונליים מכובדים ולפעמים מנסים אותם עם סיכון בכישלון מוחלט או בניצחון אדיר.

אפשר לשחק עם טכנולוגיה חדשה

בהמשך למה שכתבתי למעלה, עולם השיווק הדיגיטלי מתרחב ומתפתח על בסיס יומי. המשווקים הדיגיטליים צריכים להפעיל את הטכנולוגיות החדשניות הללו ולהבין איך להתנהל איתן בצורה שוטפת.

כל יום לומדים משהו חדש

זוהי תוצאה של יצירתיות, ניסוי ותהייה, וכלים טכנולוגיים חדשים. בכלל, אני ממליץ ללכת לכמה שיותר סמינרים בשיווק דיגיטלי כדי לשמור על רמה מקצועית גבוהה.

הכל זה כסף

שיווק דיגיטלי הוא עולם בו כמה שעובדים יותר ככה מרוויחים יותר כסף. זאת אומרת שמשתלם להיות חרוץ. מעבר לכך, המשרות לשיווק דיגיטלי בארה"ב מגיעות ליותר מ-150$ דולר לשנה. יש שחקני כדורסל שלא מרוויחים כל כך הרבה כסף. זה גם צפוי לגדול, כי הדרישה למשווקים דיגיטליים רק עולה בכל העולם.

לא צריך לעשות תואר ראשון

במקום לעשות תואר ראשון במשך 3-4 שנים, אפשר לעשות קורס שיווק דיגיטלי ולהתחיל לעבוד לאחר שנה אחת (ולפעמים פחות). לאחר מכן, כל מה שנשאר זה למצוא חברת התמחות ולהתחיל לעבוד בתעשייה המדהימה הזאת.

אלה רק כמה מהסיבות המרכזיות להפוך להיות משווק דיגיטלי. זה ממשיך לכך שאפשר להמשיך להתמקצע בקלות יחסית, העבודה היא עבודה משרדית (ולא פיזית) ובדרך כלל במשרדים די מגניבים.

המאמר נכתב ע"י סער ברעם – מומחה לשיווק דיגיטלי.
אם יש לך שאלות לגבי שיווק דיגיטלי, אני מזמין אותך ליצור איתי קשר בקלות (בגלל שיווק דיגיטלי!) ולשאול אותן.

אהבתם את המאמר? שתפו!